Need for Speed Shift

Need for Speed Shift 1.0.78

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Obowiązkowe wyścigi dla wszystkich fanów NFS

Need for Speed Shift to kolejna kultowa gra w wersji na Android. Samej serii nie ma sensu przedstawiać, ponieważ każdy przynajmniej o niej słyszał. Trzeba jednak wspomnieć, że tę grę powinien mieć każdy szanujący się fan serii NFS!Need for Speed... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetna grafika
  • 20 różnych aut
  • Wciagająca rozgrywka
  • 3 tryby trudności
  • Łatwa kontrola

Wady

  • Trasy tylko w miastach

Bardzo dobry
8

Need for Speed Shift to kolejna kultowa gra w wersji na Android. Samej serii nie ma sensu przedstawiać, ponieważ każdy przynajmniej o niej słyszał. Trzeba jednak wspomnieć, że tę grę powinien mieć każdy szanujący się fan serii NFS!

Need for Speed Shift oferuje nam wirtualną przejażdżkę dwudziestoma autami, na trasie osiemnastu wielkich miast świata. Oczywiście, w grze mamy także mnóstwo opcji tuningowania auta, do czego zostaliśmy zresztą przyzwyczajeni. W Need for Speed Shift możesz więc polepszać przyspieszenie, prędkość maksymalną, opony, ukochane przez wielu nitro, a także ozdabiać samochód nowym lakierem lub spoilerami.

Jeśli Need for Speed Shift to dla Ciebie początek zabawy z grą i serią, można ustawić jeden z trzech poziomów trudności. Samo sterowanie jest dosyć proste, bo oparte o akcelerometr. Aby skręcić wystarczy przechylić telefon w lewo lub w prawo. Tapnięciem w ekran zmienimy kamerę lub przyhamujemy auto.

Need for Speed Shift ma świetną grafikę, która wymaga jednak raczej nowszego sprzętu. Co można powiedzieć o udźwiękowieniu? Na pewno nie powala, ale fani wyścigów i tak będą zadowoleni, bo silnikowych mruczanek jest tutaj pod dostatkiem.

Need for Speed Shift to niewątpliwie gra udana pod każdym względem. Jeśli jesteś wielbicielem serii i grasz w nią na PC lub konsolę, to wersja na Androida jest dla Ciebie obowiązkowa! Need for Speed Shift to bardzo dobra gra!

Najczęściej pobierane Wyścigi na android

Opinie użytkowników o Need for Speed Shift

Sponsorowany×