Need for Speed Shift

Need for Speed Shift dla Symbian

Najlepsze wyścigi i tuning bryki w telefonie Nokia

Darmowa Need for Speed Shift to wersja tych popularnych wyścigów dla telefonów Nokia. Wspaniała grafika i animacja doskonale wyglądają na telefonie, ale wymagają mocnego procesora. Jeśli masz ochotę ścigać się w telefonie, pobierz Need for Speed... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika
  • Osiem samochodów do wyboru
  • Dobre uczucie predkości

Wady

  • Wymaga szybkiego procesora w telefonie

Bardzo dobry
8

Darmowa Need for Speed Shift to wersja tych popularnych wyścigów dla telefonów Nokia. Wspaniała grafika i animacja doskonale wyglądają na telefonie, ale wymagają mocnego procesora. Jeśli masz ochotę ścigać się w telefonie, pobierz Need for Speed Shift.

W Need for Speed Shift masz do wyboru osiem wspaniałych samochodów, które dodatkowo możesz tuningować. Ścigasz się na najlepszych torach, ze ścisłą czołówką międzynarodowych rajdowców. Sterowanie jest bardzo proste, a wirtualny samochód wyposażono w Nitro, dzięki niemu można uzyskać dodatkowe przyspieszenie w kluczowych momentach wyścigu.

Grafika w Need for Speed Shift posiada dobrej jakości tekstury, a symulacja jazdy oferuje przyzwoite wrażenie prędkości. Niestety, podczas naszych testów okazało się, że płynną animację można uzyskać tylko na telefonach o bardzo mocnym procesorze. W przeciwnym razie wrażenia z jazdy mogą być frustrujące.

Need for Speed Shift dla telefonów wyposażonych w Symbain to dobra opcja, jeśli lubisz wyścigi i posiadasz nowoczesny telefon o dobrym procesorze.

Najczęściej pobierane Akcji na symbian

Need for Speed Shift

Download

Need for Speed Shift 7.3.33

Opinie użytkowników o Need for Speed Shift

Sponsorowany×